Antique Number of items: 218
3019209
12627
467
Antique
Other collectibles
Iparművész réz tálka, kézzel készített, jelzés nélkül, 27x12 cm
3 000 HUF
3004049
12628
467
Antique
Other collectibles
Retro réz iparművész fali dísz tányér d: 18 cm
1 600 HUF
2904459
12629
467
2200
Antique
Other collectibles
2 200 HUF
3113094
12630
467
Antique
Other collectibles
18 000 HUF
3118515
12631
467
Antique
Other collectibles
Art deco ékszerdoboz. Oroszlánkörmös lábakon álló téglatest, elemekből épített zsírkő, kis kopottsággal, 17,5x13x14 cm
8 000 HUF
3121719
12632
467
5500
Antique
Other collectibles
Thangka, Jambhala ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x68 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
5 500 HUF
3121730
12633
467
6500
Antique
Other collectibles
6 500 HUF
3121809
12634
467
5500
Antique
Other collectibles
Thangka, Kubera ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x65 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
5 500 HUF
3121834
12635
467
5500
Antique
Other collectibles
Thangka, Guru Padmasambhava ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 90x78 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
5 500 HUF
3121845
12636
467
5500
Antique
Other collectibles
Thangka, Virupakkha ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x80 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, feltekerve.
5 500 HUF
3121536
12637
467
5500
Antique
Other collectibles
5 500 HUF
3113088
12638
467
Antique
Other collectibles
Antik társláda. Fém, réz, 24x15x12,5 cm
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035