Antique
Number of items: 218
3090116
12639
467
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Absztrakt város. Tűzzománc, rézlemez. 13,5x16,5 cm
10 000 HUF
3158773
12640
467
Antique
Other collectibles
Antik orosz utazóikon, nyomattal, 13x10,5 cm
5 000 HUF
3158728
12641
467
Antique
Other collectibles
Antik indiai réz lakat, kulccsal, m: 5,5 cm
3 000 HUF
2937028
12642
467
Antique
Other collectibles
Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
12 000 HUF
3107052
12643
467
Antique
Other collectibles
Jó szerencsét! Lyukóbánya. Bányász fokos réz fej és szeg, 14 cm
5 000 HUF
3151073
12644
467
Antique
Other collectibles
Christofle art deco késbak szett, alpakka, jelzett, 6 db, h: 8 cm
8 000 HUF
3151076
12645
467
4400
Antique
Other collectibles
Christofle art késbak szett, alpakka, jelzett, 6 db, h: 9,5 cm
4 400 HUF
3150985
12646
467
Antique
Other collectibles
Antik ezüstözött kanál készlet, vallásos figurális ábrázolással, dobozában, h: 11,5 cm
5 000 HUF
3154281
12647
467
Antique
Other collectibles
Kobak. cca 19. sz. vége, faragott dísztök, m: 16 cm
4 000 HUF
2923344
12648
467
900
Antique
Other collectibles
Régi oltárterítő, 90x35 cm, sérülésekkel
2526372
12649
467
Antique
Other collectibles
Szecessziós dombornyomott kép, préselt vörösréz, kopott, OBS lapra applikálva, a lapról lejár. Jelzés nélkül. 16,5x16,5cm
6 000 HUF
3017580
12650
467
Antique
Other collectibles
Vörösréz tintatartó, üveg nélkül, kopásnyomokkal, 14×12 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m