Antique
Number of items: 218
3154887
12506
467
Antique
Other collectibles
Summit 8x30 Blickwinkel katonai távcső eredeti tokkal
8 000 HUF
3154854
12507
467
Antique
Other collectibles
Jelzés nélkül: Madonna és Jézus. Kézzel festett kerámia csempe, kovácsoltvas keretben 15x15 cm
4 000 HUF
3154971
12508
467
Antique
Other collectibles
Asztali feszület, Ón XIX. sz. m: 20 cm
3 000 HUF
3155731
12509
467
Antique
Other collectibles
Indonéz táncos baba. Kézzel festett, mozgatható. Az indonéz nagykövet ajándékozási táblájával 50 cm
10 000 HUF
3157994
12510
467
Antique
Other collectibles
Antik angol EPNS (Electro Plated Nickel Silver) teáskanna. Jelzett, kopással, 27x15 cm
8 000 HUF
3158124
12511
467
Antique
Other collectibles
Antik öntött vas parázsfogó, sérült, 40x18x14 cm
8 000 HUF
3154717
12512
467
40000
Antique
Other collectibles
Iráni Kashan szőnyeg, cca 1960, 170x270 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
40 000 HUF
3150913
12513
467
Antique
Other collectibles
Ottaviani díszdoboz. Lóalakos ezüstlap díszítéssel, jelzett, javított, 17x12 cm
6 000 HUF
3150908
12514
467
3400
Antique
Other collectibles
cca 1900, zománcozott réz tálka pár, kis zománckopással, d: 9,5 cm
3 400 HUF
3150896
12515
467
24000
Antique
Other collectibles
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 63x28 cm
24 000 HUF
3150895
12516
467
24000
Antique
Other collectibles
Lovas állatistenségekkel. Faragott ajtókonzol pár. Faragott és pácolt keményfa, Dél-India, 20. sz. első fele, kopással, 46x20 cm
24 000 HUF
3150856
12517
467
Antique
Other collectibles
cca 20. sz. eleje, 4 darab sütőforma, közte 2 darab ritka nyúl alakú kerámia formával.
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m