Antique Number of items: 218
3150819
12518
467
Antique
Other collectibles
Iráni hamadan szőnyeg. Szélén kopással, de összességében jó állapotban, cca 200x115 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
16 000 HUF
3150787
12519
467
Antique
Other collectibles
cca 1940, Lovas mintás díszdoboz, vésett mintás bronz, kopással, lábak nélkül, 13x10 cm
6 000 HUF
3150711
12520
467
Antique
Other collectibles
Nagyméretű feszület. cca 20. sz. eleje, német, fém korpusz fa kereszten, kis hiánnyal, 80x45 cm
8 000 HUF
3151022
12521
467
Antique
Other collectibles
Berndorf Nicro tejkiöntő, 30cl, jelzett, m: 11,5 cm
4 000 HUF
3151089
12522
467
Antique
Other collectibles
4 darab faragott bivalyszarv madár szobor, jó állapotban, feltehetően francia, m: 15,5 cm
20 000 HUF
3152027
12523
467
Antique
Other collectibles
Szecessziós ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopással, m: 11 cm
4 000 HUF
3152554
12524
467
Antique
Other collectibles
Cristofle ezüstözött alpakka fűszerkínáló. Jelzett, kopással, d: 9 cm
3 000 HUF
3152588
12525
467
Antique
Other collectibles
cca 1900, Antik ón feszület. Jelzés nélkül, 21x19 cm
6 000 HUF
3153344
12526
467
Antique
Other collectibles
Pál Sándor falitextil és maszk falidísz. 55x39 cm, 30x30 cm, kisebb sérüléssel.
5 000 HUF
3153408
12527
467
Antique
Other collectibles
Asztali lámpa. Savmaratott búrákkal, jelzett, jó állapotban, m: 48 cm
4 000 HUF
3153658
12528
467
40000
Antique
Other collectibles
Kováts Sándor (Borz) designer (1940-1973): Asztali lámpa pár. cca 1970/75, műanyag, fém, üveg búrák, Iparművészeti Vállalatos zsűricímke, minimális kopottsággal, m: 36 cm
40 000 HUF
3154166
12529
467
Antique
Other collectibles
Marhabillog. 2 darab, S és M monogrammal, vas, 19. sz. vége, h: 36,41 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035