12603. 467. Closed Online auction Antique
10 000 HUF
0 HUF
Antik ón tál, a XIX. században szédertálként használhatták. Kopott, korának megfelelő állapotban, német terület, XVIII. sz., jelzett, feloldatlan jegyekkel, d:30cm
Photo of the item taken by : nagy_andras