12463. 467. Closed Online auction Antique
20 000 HUF
19
0 HUF
Ikon -Tichvini Istenanya a gyermek Jézussal. Orosz, 19 /20. század fordulója, tempera, fa, aranyozott ezüst (Ag) okláddal, sérült keretben, sérült ikontartóban, 13,5x11 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert