12653. 467. Closed Online auction Antique
5 000 HUF
0 HUF
Manipulus. cca 19. sz. közepe, magyar, textil, applikált aranyszínű fémfonal, hiánnyal, sérüléssel, h: 200 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert