12571. 467. Closed Online auction Antique
5 500 HUF
0 HUF
Thangka, Heruka és Vajrayogini ábrázolással. Tibet vagy Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 89x63 cm, korának megfelelő állapotban, hátulján kopott, foltos, papírszegéllyel megerősítve, feltekerve.
Photo of the item taken by : nagy_andras