Autographs

Number of items: 82

Unger Emil (1883-1945) magyar zoológus, ichthiológus autográf névbejegyzése angol etimológiai könyvben (sérült kötés)
14249.

2 000 HUF
5,31
5,71
3 darab színész aláírás őket ábrázoló lapokon, közte Bulla Elma, Karády Katalin
14250.

4 000 HUF
10,61
11,43
1957 Lengyelországi sakkversenyről írt levelezőlap Kossa István miniszternek magyar sakkozók (BP. Meteor) autográf aláírásával. / Hungarian chess masters autograph signed postcard
14251.

4 800 HUF
12,73
13,71
1947 Budapest válogatott, döntő többségében MTK labdarúgólból összeállított csapat által Palesztinából (később Izrael), Tel Avivból Rudas Ferencnek, az FTC játékosának hazaküldött képeslap a játokosok autográf: Deák Ferenc Bamba, Bosánszky Jenő, Solymosi Norbert, Kovács József, Bircsák Gusztáv, Bogdán János, stb., össz. 14 aláírással. érdekes bélyeggel és bélyegzéssel / Autograph signed postcard of a Hungarian football team based mostly on players by club MTK, sent from Tel-Aviv during a tour of Pasltine (later Israel) to famous player Ferenc Rudas of FTC.
14252.

1947 Budapest válogatott, döntő többségében MTK labdarúgólból összeállított csapat által Palesztinából (később Izrael), Tel Avivból Rudas Ferencnek, az FTC játékosának hazaküldött képeslap a játokosok autográf: Deák Ferenc "Bamba", Bosánszky Jenő, Solymosi Norbert, Kovács József, Bircsák Gusztáv, Bogdán János, stb., össz. 14 aláírással. érdekes bélyeggel és bélyegzéssel / Autograph signed postcard of a Hungarian football team based mostly on players by club MTK, sent from Tel-Aviv during a tour of Pasltine (later Israel) to famous player Ferenc Rudas of FTC.

6 000 HUF
15,92
17,14
cca 1920 Pola Negri (1987-1987) lengyel színésznő aláírt fotólapja / Autograph signed photocard
14253.

5 000 HUF
13,26
14,29
1981 Magyar világbajnok kajakozók: Bakó Zoltán, Wichmann Tamás és még sok más sportoló autográf aláírása a 1981-es síkvízi kajak-kenu világbajnokságról Notthinghamból / Autograph signed postcard of Hungarian kayak champions from the world cup
14254.

4 800 HUF
12,73
13,71
1961 Finn dinghy vitorlás Európa bajnokság magyar résztvevői által hazaküldött képeslap a résztvevők aláírásaival /  1961 Finn dinghy sailing European Championship postcard sent home by the Hungarian participants with the signatures of the participants
14255.

9 500 HUF
25,20
27,14
Harry Piel (1892-1963) német színész aláírt fotólapja
14256.

2 000 HUF
5,31
5,71
Karl Ludwig Diehl (1896-1958) német színész aláírt fotólapja
14257.

2 000 HUF
5,31
5,71
Jenny Jugo (1904-2001) osztrák színésznő aláírt fotólapja
14258.

1 600 HUF
4,24
4,57
Lee Parry (1901-1977) német színésznő aláírt fotólapja
14259.

1 600 HUF
4,24
4,57
Magda Schneider (1909-1996) német színésznő aláírt fotólapja
14260.

1 000 HUF
2,65
2,86
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF