Budapest 150

Number of items: 73

Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
18504.

1 000 HUF
2,65
2,86
Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
18505.

1 000 HUF
2,65
2,86
Olvashatatlan jelzéssel, 2 db mű: Szentháromság tér, Budapest és Lovaskocsi. Ceruza, papír, sarkaiban papírra kasírozva, 21x23,5 és 19,5x26,5 cm
18506.

1 000 HUF
2,65
2,86
18507.

40 000 HUF
106,10
114,29
Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Virág Benedek ucca. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 30×20 cm
18508.

3 000 HUF
7,96
8,57
Pörge Gergely (1858-1930): Újpesti piac, 1916. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent (PG monogrammal), üvegezett fakeretben, 12×18 cm
18509.

7 000 HUF
18,57
20,00
Moldoványiné Aczél jelzéssel: Tabán, Fehérsas-tér, Hárem-ház. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben, 22×30 cm
18510.

3 000 HUF
7,96
8,57
18511.

700 HUF
1,86
2,00
18512.

600 HUF
1,59
1,71
18513.

3 200 HUF
8,49
9,14
18514.

3 200 HUF
8,49
9,14
18515.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF