3 000 HUF
cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos