13780. 467. Closed Online auction Frames
8 000 HUF
34
0 HUF
Antik, dekoratív, sérült fakeret, akvarellel színezett női portré fotóval, 1870-80 körül. Belső méret: 38,5x32,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras