Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" bronz emlékérem, adományozva Szeniczey Ákos számára, eredeti sérült és hiányos, bordó tokban (70mm) T:AU Hungary 1896. "1896-iki EZREDÉVES ORSZÁGOS KIÁLLÍTÁS / KIÁLLÍTÁSI ÉREM AZ ÉRDEM JUTALMÁUL" double-sided bronze commemorative medallion, awarded to Ákos Szeniczey in original damaged ...
Berán Lajos (1883-1943) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós és felesége / Kenderes 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban tanúsítvánnyal (32,90g/0.925/40mm) T:AU kis patina
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284.