Fritz Mihály (1947-) 2004. "Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem / BME - A csatlakozás éve 2004" aranyozott PP emlékérem kapszulában (42,5mm) + DN "Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem / Építőmérnöki Kar - Vásárhelyi Pál" ezüstpatinázott bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) + 2006. "IABSE Symposium 2006 - Műegyetem 1782 - Budapest, Hungary / Liberty Bridge" ezüstpatinázott bronz emlékérem sérült kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem eredeti műbőr tokban, angol és német nyelvű tanúsítvánnyal (27g/0.925/42,5mm) T:PP patina
Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas jelzett Ag emlékérem tokban (31,30g/0.9999/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) patina, ujjlenyomat
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem kapszulában (34,79g/0.640/42,5mm) T:UNC
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag és bronz emlékérem pár (34,44g/0.640/42,5mm) T:UNC,AU Adamo ST2