19 000 HUF
49,22 EUR, 54,29 USD
Giuseppe (...) jelzéssel: Kitüntetéssel dekorált katona portréja, 1815. Akvarell, ceruza, papír. Kissé sérült. Antik, dekoratív, sérült fakeretben. 17x13,5 cm