17524. 467. Closed Online auction Military
28 000 HUF
10
0 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz. első fele: A napóleoni háborúkban szolgált katona portréja, 1813-1814-es Hadseregkereszt (Ágyúkereszt) kitüntetéssel. Olaj, vászon, sérült. Antik, sérült fakeretben. 25x19,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras