Szovjet dalok. A legnépszerűbb szovjet dalok gyűjteménye, egy- és többszólamra, magyar és orosz szöveggel. Bp., 1949, Magyar-Szovjet Társaság, 160 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval
Geyer József: Az orgona. II-III. köt. Bp.-Szeged, 1933/1948, Szegedi Katolikus Tudósító / Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, a II. kötet sérült, széteső állapotban.
Szent vagy, Uram! Orgonakönyv ősi és ujabb egyházi énekkincsünk tára. Szerk.: Harmat Artúr és Sík Sándor. Bp., 1986, Szent István-Társulat. Haránt-alakú egészvászon-kötés.
1975-1977-1993 A People magazin (1975-1977) 2 száma és Music Connection (1993) 1 száma, a címlapokon a Rolling Stone tagjaival (Keith Richard,Mick Jagger, Charlie Watts.) Bennük róla szóló cikkel. + The Rolling Stone Rechord Review. By the editors of Rolling Stone. New York, én., Pocket Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; + The Rolling Stone interviews. Compiled by the editors of Rolling Stone. New York, 1971., Kinney Service Co. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
Karácsonyi album 1943-1944. (Kották - katonanóták, csárdások, operett és filmzene, stb.) Bp., Bárd Ferenc és Fia - Rózsavölgyi és Társa, 64 p. Színes grafikával illusztrált borítóval (szign.: Máday). Kiadói spirálfűzéses papírkötés.