Photo Number of items: 463
3156905
14600
467
Photo
Other collectibles
cca 1905 Fiú lóháton, keményhátú fotó Mai budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
3 000 HUF
3085021
14601
467
Photo
Other collectibles
Gyerekeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 31 db, 6x4,5 cm és 14x10 cm között
1 400 HUF
3158254
14602
467
Photo
Other collectibles
cca 1860-1870 Házaspár fotója, foltos, Stauber - család (Kőfaragó utcában volt házuk.) Üvegezett keretben 20x14 cm
3 000 HUF
3155630
14603
467
Photo
Other collectibles
Üveg diapozitívok, táj, portré, stb., 10 db
1 200 HUF
3113124
14604
467
50000
Photo
Other collectibles
cca 1920-1945 Magyar népviselet témájú fotó tétel, össz. 85 db fotó és fotólap, 6x4,5 cm és 14x9,5 cm közötti méretben
50 000 HUF
3131174
14605
467
Photo
Other collectibles
2002 Bp., Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetségének Alapítványa, Jótékonysági vacsora a margitszigeti Danubius Grand Hotel Széchenyi éttermében. Fényképalbum 12 db színes fotóval, a hátoldalon jelzettek (Izsák Éva felvételei).
1 800 HUF
2750991
14606
467
4600
Photo
Other collectibles
1989 Ismeretlen ismerős, Este, Kismaszat és a gézengúzok 7 db vintage filmfotó, mozi fotó 24x18 cm
4 600 HUF
3119756
14607
467
Photo
Other collectibles
6 db keményhátú fotó vizitkártya és kabinetfotó
2 000 HUF
3123168
14608
467
Photo
Other collectibles
1906 Vadaskerektó, 2 db kartonra kasírozott fotó, sérült karton, 16×12 cm
2 400 HUF
3123298
14609
467
Photo
Other collectibles
1938 Tápiósüly, oktatóképző tanfolyam fotók 6x9 cm
1 800 HUF
3096618
14610
467
Photo
Other collectibles
1909 Népviseletes lány, feketét iszik. kabinetfotó 13x24 cm
3 000 HUF
1807387
14611
467
Photo
Other collectibles
cca 1901 Gyermekportré, keményhátú fotó Mai és Társa budapesti műterméből, 16,5×10,5 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035