Photo

Number of items: 463

cca 1930-1940 Vidéki életképek, mezőgazdasági munka gőzgéppel, 8 db fotó, papírlapra ragasztva, 6x4 cm méretben
14697.

1 800 HUF
4,77
5,14
14698.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1910 Pannonhalma, 4 db fotó Refektórium, festmények 18x14 cm kartonon
14699.

3 600 HUF
9,55
10,29
cca 1915-1920 - 1932-1939 Vegyes mezőgazdasági munkákat, aratást, cséplést ábrázoló fotó, 11 db fotó, közte 2 nagyméretű fotó kartonon (cca 1915-20) és az egyik paszpartuzva, 6 db fotó Hernádnémetiben készült (1938-1939, a hátoldalon feliratozottak, 6x8 cm és 23x18 cm közötti méretben
14700.

2 400 HUF
6,37
6,86
14
1935-1937 Családi fotóalbum, benne utazási képek (közte Erdély, Békás-szoros, Oltár-kő; Fertőrákosi kőfejtő, stb.); katonatisztet ábrázoló fotók, hölgy katonai egyenruhában; egyéb vegyes családi képek. Összesen kb. 150 db fotóval, albumlapokra beragasztva. Korabeli zsinórfűzéses, egészvászon-borítású albumban, kopott borítóval, egy lapon kivágásból eredő hiánnyal.
14701.

8 000 HUF
21,22
22,86
14702.

8 000 HUF
21,22
22,86
14703.

6 000 HUF
15,92
17,14
A budapesti VI. ker. áll Kemény Zsigmond gimnázium tablóképe, üvegezett keretben karton mérete 32x27 cm
14704.

2 400 HUF
6,37
6,86
14705.

4 000 HUF
10,61
11,43
cca 1930 Vízpart télen, a háttérben halász eszközökkel, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x23 cm, karton: 29x39 cm
14706.

3 000 HUF
7,96
8,57
cca 1930 Halászok, nagyméretű művészfotó, paszpartuban, 16x22 cm, karton: 29x39 cm
14707.

3 000 HUF
7,96
8,57
1909 Kalocsa, Stephaneum növendékeinek csoportképe, 1908-1909, fotó kartonon, a hátoldalon feliratozva, nevesítésekkel (gr. Teleki István ?), sérült kartonnal, 17x22 cm, karton: 30x36 cm
14708.

2 400 HUF
6,37
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF