https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo
Number of items: 463
Auction is over! Item soon called at the auction hall
2964366
14344
467
0
8000
Photo
Other collectibles
Engi László: Amatőr műteremben. Művészfotó nagyítás kartonon. 30x40 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2849669
14345
467
0
2000
Photo
Other collectibles
Engi László: Rila kupolái, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×29,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2849685
14346
467
0
2000
Photo
Other collectibles
Engi László: Szárad a dohány, nagyméretű fotó hátoldalon feliratozva, 39,5×27,5 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2494531
14347
467
0
2000
Photo
Other collectibles
Fodor Györgyi Szeréna (1956-): Képek kalappal (Images avec la chapeau), 1995. Fotó, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x26 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2328018
14348
467
0
8000
Photo
Other collectibles
David Hall (?-): Winch Gear. Polaroid transfer, papír, számozott: 1/1. Kiállítva. Ágens Fotóművészeti Galéria, 2006, Bp. Üvegezett fa keretben. 27,5x19 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
2820982
14349
467
0
10000
Photo
Other collectibles
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3119632
14350
467
0
3800
Photo
Other collectibles
Pásztor Zoltán (-): Jégzajlás a Dunán és Uszadék fa a Dunaparton. 2 db fotó. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. 38x29 és 30x40 cm
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3119891
14351
467
0
3000
Photo
Other collectibles
Láng Tibor veszprémi fotóművész: Impresszió. 5/1 példány. Sérült üvegezett keretben, jelzett, 17x23 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2852400
14352
467
0
3200
Photo
Other collectibles
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Vegyes témájú felvételek, 12 db (részben jelzett) fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 9x6 cm és 41x30 cm között
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2057249
14353
467
0
1200
Photo
Other collectibles
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3155615
14354
467
0
2800
Photo
Other collectibles
Női akt amatőr felvételek, 16 db kisfilm kocka
Starting price:
2 800 HUF
3134622
14355
467
0
1800
Photo
Other collectibles
5 db retró erotikus, pornó fotó, 9,5x6,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment