500 000 HUF
1 295,34 EUR, 1 428,57 USD
1919 Végh Gusztáv (1889-1973): "Világ proletárjai egyesüljetek! Szociális Termelés. A Szociális Termelés népbiztosságának hivatalos lapja." A Szociális Termelés politikai újság propaganda plakátja. Litográfia, papÃr, jelzett a dúcon, hajtott, foltos, kis gyűrÅ‘désnyomokkal, kisebb szakadásokkal, kis lapszéli sérülésekkel, 62x47 cm. A Tanácsköztársaság idejébÅ‘l származó politikai plakátok rendkÃvül ritkák! Nem találtuk nyomát annak, hogy aukción szerepelt volna. ValószÃnűleg csak közgyűjteményben szerepel!