5 000 HUF
1892 Magyar Szalon. XVII. köt. Kiadja Keglevich István. Szerk.: Fekete József. Bp., 1892, "Magyar Szalon". Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.