4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1910 Hungary. An Illustrated Fortnightly Society Journal. Vol. VIII., No. 1-24. [Angol nyelvű, kéthetente megjelenő folyóirat teljes évfolyama, egybekötve]. Szerk.: Eugene Golonya [Golonya Ernő]. Bp., Stephaneum-ny., 392 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a hátsó borítón kisebb foltokkal, két lapon kivágásból eredő hiánnyal.