Printed Materials

Number of items: 380

18178.

10 000 HUF
26,53
28,57
18179.

5 000 HUF
13,26
14,29
cca 1940 Kaszap István (1916-1935) jezsuita novíciusról szóló emlékprospektus, és Kaszap István sírját ábrázoló nyomat.
18180.

2 000 HUF
5,31
5,71
cca 1940 Mappányi magyar, angol és német nyelvű iratok ipari, technikai témában
18181.

1 600 HUF
4,24
4,57
1941 Kérdőív a Nemzeti Színház 1941-1942 évadjáról. Bp., Budapesti Hirlapnyomda Rt., (1)+20+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, belül jó állapotban, kitöltetlen.
18182.

2 400 HUF
6,37
6,86
1942 A Rugyantagyár Rt. Buna gumik gyártásával kapcsolatos feljegyzések, nyomtatványok, kísérletekről szóló táblázat, sorozatgyártásra javasolt termékek.
18183.

2 200 HUF
5,84
6,29
1942-1944 Kincses Ujság 4 db száma (II. évf. 3. sz., IV. évf. 5., 7., 39. sz), változó állapotban
18184.

2 000 HUF
5,31
5,71
9
1942 Dr. Kovács István. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Unitas Lito, Bp. M.F.I. Film. Jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, in good condition, lithograph on paper.
18185.

40 000 HUF
106,10
114,29
1942 Magyar lélek. A magyar népművelők országos folyóirata. Szerk.: Hankiss János. IV. évf. (Teljes évfolyam egy kötetben, 1942. január-december). Bp., Kir. M. Egyetemi Nyomda, IV+572 p. Félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban.
18186.

3 000 HUF
7,96
8,57
1942 Magyar Köztisztviselők Szövetkezete 50 éves 1892-1942. 102p. számtalan képpel, térképpel. Kiadói tékában, hibátlan állapotban
18187.

3 000 HUF
7,96
8,57
18188.

7 500 HUF
19,89
21,43
1943 Rádiómutató 309, két színes térképpel.
18189.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF