cca 1900 München im Bild. H.n., é.n., Monachia (Hermann Tietz). Fekete-fehér müncheni látképekkel, utcarészletekkel gazdagon illusztrált. Kiadó harántalakú, zsinórfűzésü papírkötésben, későbbi tulajdonosi névbejegyzéssel, foltos borítóval és részben foltos lapokkal.
1901 A Magyar Gazdaságtörténelmi Szemle VIII. évf. 2-10. szám. Szerk.: Kováts Ferencz, és Szilassy Zoltán. Bp., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pátria"-ny.) Papírkötések, kissé foltos, kissé szakadt, kissé sérült borítókkal.
1904-1928 A Budapest Székesfővárosi Felső Kereskedelmi Fiúiskola IX. ker. Vas utcai felső kereskedelmi fiúiskola össz. 11 db értesítője: 1903-04, 1909-10, 1917-18, 1920-21, 1921-22, 1923-24, 1924-25, 1925-26 (2 db), 1926-27, 1927-28. Vegyes állapotban, 1926-27 borítója hiányos és elvált a könyvtesttől.
1908 Makói Ujság politikai napilap V. évf. 226. száma, 1908. okt. 2., a címlapon: ,,Királyok találkozása. (A spanyol királyi pár Budapesten.)", kissé sérült, foltos, 4 p.
1910 Hungary. An Illustrated Fortnightly Society Journal. Vol. VIII., No. 1-24. [Angol nyelvű, kéthetente megjelenő folyóirat teljes évfolyama, egybekötve]. Szerk.: Eugene Golonya [Golonya Ernő]. Bp., Stephaneum-ny., 392 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, korabeli hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a hátsó borítón kisebb foltokkal, két lapon kivágásból eredő hiánnyal.
cca 1910-1920 L'architecture moderne a Paris / Párizsi épületek a századfordulóról, 4 db nagyméretű nyomat, változó állapotban, 36x24 cm és 40x25 cm között