1913 Der lose Vogel. Eine Monatschrift. Hrsg.: Franz Blei. No 1-12. Közte egy dupla (8-9), és egy hármas számmal (10-12.) Leipzig, Verlag K. Wolff. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
1914 Szabályrendelet az utcai közlekedésről Miskolc városában. Miskolc, 1914. Klein .s Ludwig. Az első "KRESZ"-ek egyike, benne már az autós közlekedés szabályozásával is. Papírborítóval 20p.
cca 1915-1930 M. Kir. Földművelésügyi Minisztérium összeépített baromfi-, nyúl- és sertés- vagy kecskeól tervrajza. Kaposvár, Uj-Somogy Nyomda Rt. Hajtva, kisebb sérülésekkel, 67,5x42 cm
1916-1928 A régi Pest és Buda lakóházai. Foerk Ernő vezetésével felvette a Budapesti Állami Felső Építőipariskola 49 tábla vári és egyéb lakóházak terveivel, részletivel, kapualjaival. + 8 p. szöveg. Nem teljes, de így is érdekes építészeti témájú anyag 27x22 cm
Az Érdekes Ujság. Szerkesztő: Kabos Ede. Megjelenik hetenként egyszer. VI. évfolyam, 27-51. szám. (1918. július 11. - 1918. december 26.) Budapest, 1918. Légrády Testvérek (ny.) A lapszámok terjedelme 32-44 oldal között változik. A Légrády Testvérek sajtóvállalatának képes irodalmi revüje főként szórakoztató tartalommal bíró hetilapként jelent meg 1913-1925 között, korai és meghatározó éveiben Kab...
1919 Naptár, szecessziós címlappal, átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, a bal alsó sarkain hiánnyal, egykorú bejegyzésekkel, kissé kopott borítóval.