34 000 HUF
88,08 EUR, 97,14 USD
Szegő Gizi (1902-1985): Kati katonája, 1928. Filmplakát. Litográfia, papír, jelzett a plakáton. Kádár Film. Pöhm J Bp. 24x48 cm. Hajtásnyommal, egészen apró lapszéli szakadással. Rendkívül ritka!