17340.
467. Closed Online auction
Scout
1 400 HUF
Rába Leó: Fiúk, miénk a jövő! Cserkészregény. Márton Lajos rajzaival. Bp., [1938], Hungária, 159+(1) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.