Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 130
3154494
12714
467
Other collectibles
Kő Pál (1941-2020): Kendős lány. Bronzírozott gipsz / műgyanta. Jelzett. sérült, m: 40 cm
5 000 HUF
3154490
12715
467
26000
Other collectibles
Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező Hivatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 19x24 cm
26 000 HUF
3154694
12716
467
Other collectibles
Mészáros Mihály (1930 - 2008): Terrakotta torzó. Jelzett, ragasztott, kopott, m: 26 cm
3 000 HUF
3154682
12717
467
48000
Other collectibles
Mészáros Mihály (1930 - 2008): Női akt fali plakett. Öntött bronz, jelzés nélkül, 31x16 cm
48 000 HUF
3158682
12718
467
Other collectibles
Női akt. Bronz plakett, jelzés nélkül, d: 11,5 cm
3 000 HUF
3158676
12719
467
Other collectibles
1985 Zajzon Ágnes: Szoptató anya. Kerámia plakett, kopással, d: 12 cm
3 000 HUF
3154380
12720
467
Other collectibles
Báró Szvetenay: Női akt. Faragott fa, jelzett, kopással, m: 43 cm
6 000 HUF
3154386
12721
467
Other collectibles
Öntött bronz kutya szobor, fa talapzaton. jelzés nélkül, 30x21 cm
18 000 HUF
3154389
12722
467
Other collectibles
Fiú Réz szobor, márvány talapzatom, kopással, m: 14 cm
4 000 HUF
3154398
12723
467
6500
Other collectibles
Petanque játékos. Francia, cca 1930, art deco stílusú színezett ón szobor, márvány talapzaton, 23x18 cm
6 500 HUF
3154378
12724
467
Other collectibles
Kohász. Rezezett alumínium szobor, vas talapzaton. Kopott, m: 28 cm
5 000 HUF
3154147
12725
467
Other collectibles
Keleti bölcs. Kínai faragott zsírkő szobor, m: 26 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m