12773.
467. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm