12799.
467. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Márkus Károly (1934-): Falusi madonna. Kalapált réz, fa keretben. Jelzett j.j., 101x75 cm. /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK