12715.
467. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
26 000 HUF
22
Sidló Ferenc (1882-1953): Hunyadi István. Hadsegélyező Hivatal. Gyorssegély Auguszta alap spiáter szobor. Jelzett. Sérült, hiányos. 19x24 cm