12681.
467. Closed Online auction
Sculptures, statuettes, plaques
140 000 HUF
362,69 EUR, 400,00 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.