Ships Balaton Number of items: 42
3151769
17389
467
Ships Balaton
Other collectibles
Szűcs Imre: Kalandozás a Balatonon. Bp., 1943, Magyar Cserkészmozgalom (Veszprém, Egyházmegyei-ny.), 227+(1) p.+ 4 t. Cholnoky Jenő, Darnay-Dornyay Béla, Fayl Frigyes rajzaival. A borító és a szövegképek Keipert László festőművész munkái. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal.
6 000 HUF
3158855
17390
467
Ships Balaton
Other collectibles
Kertész Róbert: Hajók és hősök. I-II. köt. [Egy kötetben]. Bp., [1943], Franklin-Társulat, 155+(1) p.+ 12 t.; 133+(1) p.+ 12 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, sérült, részben szétváló fűzéssel, átlátszó műanyag védőborítóban.
20 000 HUF
3155395
17391
467
Ships Balaton
Other collectibles
1926 A Balaton és környékének térképe, 1 : 200.000, M. kir. Állami Térképészet, kis lapszéli sérüléssel, 49x27,5 cm
2 800 HUF
3155248
17392
467
Ships Balaton
Other collectibles
1930 A Balaton és környékének térképe, 1 : 200.000, M. kir. Állami Térképészet, 47x31,5 cm
2 000 HUF
3153683
17393
467
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1920 A Balatoni Szövetség Üdülőház szövetkezetének alapszabály kivonata valamint a balatonfüredi üdülőház díjszabása 3 beírt oldalon
3 600 HUF
3153682
17394
467
Ships Balaton
Other collectibles
1927 Balaton A Balatoni Szövetség és a kötelékébe tartozó intézmények és vállalatok hivatalos értesítője. XX. évf. 8. szám
2 000 HUF
2586292
17395
467
Ships Balaton
Other collectibles
1 000 HUF
3097639
17396
467
Ships Balaton
Other collectibles
Keszthelyi emlék festett fadoboz. Kopással, 12x9x3 cm
1 200 HUF
3095025
17397
467
Ships Balaton
Other collectibles
Balaton, 10 db művészi fekete-fehér fotó, 17,5x12,5 cm méretben. Kiadói papírborítóban, hátoldalán "Hrenkó Pál könyvtára" bélyegzővel.
1 200 HUF
2812475
17398
467
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1850 Budai és pesti gőzhajó menetrendek, kivágások kartonra ragasztva
4 000 HUF
2985216
17400
467
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1960 Balatonboglár, Kipterv (Kip. Terv.) Válallat üdülője, felvételek strandoló, napozó emberekről, Balatonpart 10 db hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotó és 1 db sófoki fotó, 8x5,5 és 9x14 cm közötti méretekben
2576483
17401
467
Ships Balaton
Other collectibles
cca 1940 Norddeutscher Lloyd 2 db grafikus hajó menükártya
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035