3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Visegrády Gabriella: Parti szél. Bp., 1943, Dr. Vajna és Bokor (Nagyvárad, Betnár Béla ,,Grafika"-ny.),127 p. Szövegközti és egészoldalas rajzokkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.