19989.
467. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
Villamos sütés - főzés és a polgári konyha étel-leírásainak kisebb gyűjteménye. Szerk.: Budapest Székesfőváros Elektromos Művei Villamos bemutató konyhájának előadói. Bp.,én.,Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.