Books: History

Number of items: 211

Loserth, J.: Das angebliche Senioratgesetz des Herzogs Bretislaw I. und die Böhmische succession. Wien, 1882. Carl Gerold. 78 + 1 t. Kiadói papírkötésben
19387.

2 000 HUF
5,26
5,71
A British Museum kéziratgyűjteményének katalógusa - Guide to the Manuscripts, Autographs, Charters, Seals, Illuminations and Bindings exhibited in the Department of manuscripts and in the Grenville Library. Oxford, 1906. British Museum. Korabeli félvászon kötésben 155p.
19388.

2 600 HUF
6,84
7,43
Obál Béla: Die Religionspolitik in Ungarn... während der Regierung Leopold I. Halle, 1910. Ed. Anton Schomann. 238p. Kiadói sérült papírborítóval
19389.

2 000 HUF
5,26
5,71
Papst Gregor VII. und die Bischofswahlen - Ein Beitrag zur Geschichte des Verhältnisses. Dresden, 1876. Schönfeld. 236p. Félvászon kötésben
19390.

2 600 HUF
6,84
7,43
Norman Itzkowitz, Enid A. Goldberg: Genghis Khan (A Wicked History). 13th-Century Mongolian Tyrant. Danbury, 2008, Scholastic. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
19391.

2 000 HUF
5,26
5,71
Székely oklevéltár. Új sorozat. I-II. köt. Udvarhelyi széki törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591; 1591-1597. Közzéteszi: Demény Lajos és Pataki József. Bukarest, 1983-1985, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a II. kötet utolsó lapjai a hátsó kötéstáblához ragadtak.
19392.

2 000 HUF
5,26
5,71
Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Történelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp.-Salzburg, 1989, Széchenyi Kiadó - Druckhaus Nonntal Bücherdienst. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, az első néhány lap kissé hullámos.
19393.

2 000 HUF
5,26
5,71
Frédéric Barbier - Catherine Bertho-Lavenir: A média története Diderot-tól az internetig. Bp., 2004, Osiris, 402 p. Kiadói kartonálásban
19394.

2 800 HUF
7,37
8,00
19395.

2 000 HUF
5,26
5,71
Brigitte Hamann 2 műve:  Erzsébet királyné. Ford.: Kajtár Mária. A verseket ford. Tandori Dezső.;  Rudolf. A trónörökös és a lázadó. Ford. R. Szilágyi Éva. Bp.,1988-1990, Európa. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.
19396.

2 800 HUF
7,37
8,00
Csapody Tamás: Bori munkaszolgálatosok. Bp., 2011, Vince. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19397.

2 400 HUF
6,32
6,86
2 db 1956-os forradalom témájú könyv és egy nyomtatvány 56 - (1956 - 2006) - Bokor Balázs 56 - (1956 - 2006) - Hazánk / Our Homeland - Fotók a mai Magyarországról. Bp., 2006. + My 56 personal testimonies
19398.

2 db 1956-os forradalom témájú könyv és egy nyomtatvány 56 - (1956 - 2006) - Bokor Balázs 56 - (1956 - 2006) - Hazánk / Our Homeland - Fotók a mai Magyarországról. Bp., 2006. + My' 56 personal testimonies

1 200 HUF
3,16
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF