2 400 HUF
3 db vadászati könyv: Bársony István: ErdÅ‘n, mezÅ‘n. Vadásztörténetek. Vál., szerk. és az utószót Ãrta: Véber Károly. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1962, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borÃtóval. + Rácz Antal: Kwa Heri Tanzánia! Bp., 1973, MagvetÅ‘. Kiadói papÃrkötés, kissé viseltes borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal. + Dr. Koller Mihály: Vadászatszervezés. Vadászati szabályzat. Bp., 1981, Magyar Vadászok Országos Szövetsége. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval.