900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Gyimesi György 2 vadászkönyve: A Meru lankáin. Vadászélmények. + Megzabolázott szenvedély. Pozsony, 1975-1981, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.