900 HUF
Harold L. Peterson - Robert Elman: The Great Guns. New York, 1971, Grosset & Dunlap. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + 2 db vadász- és egyéb lőfegyverekkel foglalkozó angol nyelvű, képes újság