1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Ford.: Hubik István. Bp., 1977, Gondolat. Első magyar kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.