Der Deutsch-Französische Krieg 1870-1871. Redigirt von der kriegsgeschichtlichen Abtheilung des Großen Generalstabes. Zweiter Theil, Geschichte des Krieges gegen die Republik. Zweiter Band, des Gesammtwerkes IV. Band. Berlin, 1880, E. S. Mittler & Sohn. Német nyelven Térkép-mellékletekkel. Korabeli félbőr kötésben, sérült és hiányzó gerinccel, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel, intézményi bélyegzőkkel, utolsó néhány lap széle szöveget nem érintő kisebb sérüléssel.
Guntram Schulze-Wegener:: Deutschland zur See - Illustrierte Marinegeschichte von den Anfängen bis heute
Mittler & Sohn GmbH, 2010. 256p. Kiadói kartonált papírkötésben
Magyarország történelme, földje, népe, élete, gazdasága, irodalma, művészete Vereckétől napjainkig. III. és V. kötet, III. köt.: A magyar föld, 470 p., V. köt.: Művészet, sport, statisztika, 420 p. Bp., (1929), Franklin. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, Gerincén sérült aranyozott kiadói félbőr-kötésekben,
Alexander, Caroline: Die Endurance: Shackletons legendäre Expedition in die Antarktis
Berliner Taschenbuch Verl 1998. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval