12 000 HUF
Hadifogoly magyarok története. Szerk.: Baja Benedek - Pilch Jenő - Lukinich Imre - Zilahy Lajos. 1-2. köt. Bp., [1930], Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, kihajtható térképek nélkül, I. kötetben lapszéli ázásfoltokkal; II. kötet kötése laza, első néhány lap kissé foltos és szélén apró szakadásokkal.