16 000 HUF
Sassy Csaba - Réti Béla: A volt M. Kir. Miskolci 10. honvéd gyalogezred világháborús emlékalbuma. ÖsszeállÃtotta: ~, ~. Miskolc, 1939. Ludvig István könyvnyomdája. 380 p. Szövegközti képekkel illusztrálva. A 207. oldaltól fényképes életrajzokkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötésben, igényesen pótolt, aranyozott bÅ‘r gerinccel.