20110.
467. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Dr. Anghi Csaba: Az alkat az állatvilágban. Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Ismeretterjesztő Füzetei 10. sz. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.