20113.
467. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Id. Issekutz Béla (szerk.): Gyógyszertan és gyógyítás. I. és III. köt. I.: Gyógyszertan, méregtan, gyógyszerrendelés. III.: Gyógyítás, gyermek-, nő- és bőrgyógyászat, sebészet és rokonszakmák, szemészet. Bp., 1957, Medicina/Művelt Nép, 727+(9) p.; 755 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.