20078.
467. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza. I-IV. (Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ford.: Vida Tivadar. Ébert Tibor, Waigand József, Marót Miklós. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Bp., 1970., Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói kétféle kötésben, festett felső lapélekkel, sérült műanyag védőborítóban. Kettő félbőr Számozott (120./150) kettő egészvászon példány. Első kötetben tollas aláhúzásokkal