Tomasini, Jac[opo] Philippo (1597-1654) De tesseris hospitalitatis. Liber singularis, in quo hospitii universum, apud veteres potissimum expenditur.
Amstelodami, 1670. Andrea Frisius. 5 sztl. lev. 227 l. 12 sztl. lev. 3 rézmetszetű t. (ebből 2 kihajtható), szövegközti rézmetszetekkel. Hozzákötve: Tomasini, Jac[opo] Philippo (1597-1654) Titus Livius Patavinus. Editio novissima...
Amstelodami, 1670. Andrea Frisius. 125 l. 8 sztl. lev. 2 kihajtható rézmetszetű t.
Korabeli, jó állapotú egészpergamen-kötésben.
J. A. Wagner,: Dithmari Chronicon: Ad Fidem Codicis, Qui in Tabulario Regio Dresdae Servatur. Norimbergae, 1807. I. L. S. Lechneri. 505p + 1 t. Fűzve, hiányos papírborítóval. néhány lap sarka sérült.
May Wynne: Adventures of Two. London, én., Blackie and Son. Egészoldalas képtáblákkal, közte színes címképpel. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
Leithe, Fridrich: Die K.K. Universität-Bibliothek in Wien: eine historisch-statistische Skizze. Wien, 1877. 29p. Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon védőkötésben
Jules Verne: Reise um die Erde in 80 Tagen. Mit sämtlichen Illustrationen der Originalausgabe. Aus dem Französischen neu übersetzt von Gisela Geisler. Stuttgart-München, 1985, Deutscher Bücherbundes. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a hátsó borító kissé foltos, az előzéklapon filctollas firkával, egy lapon kis folttal, egyébként jó állapotban.
Ephraim Kishon: Kishon's beste Familiengeschichten. München-Wien, 1975, Langen Müller. Német nyelven. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, első néhány kevés lap kissé foltos.
Romance Philology. Volume VI. Numbers 2 & 3. November 1952, February 1953. Berkeley, Los Angeles, University of California Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.