3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Conversations lexikon der neuesten Zeit und Literatur.2 kötete: 2. Band: F-L., 4. Band: S-Z. (a mű 4 kötetben teljes) Leipzig, 1833. Brockhaus. 987p.; 1270p.. Aranyozott félbÅ‘r kötésben A 4. kötet kötése, hátsó borÃtója sérült