4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Nova scriptorum latinorum bibliotheca. szerk: C. L. F. Panckoucke. I-II. Lipsiae 1838. apud Joh. Abr. Barth. 276 + 289 p. Korabeli, kissé sérült, aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Foltos lapokkal